O nas

Kim jesteśmy

Kornblit & Partners jest firmą doradztwa personalnego. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie – dobieramy najlepszych kandydatów, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W latach 1999 – 2018 Kornblit & Partners działał pod nazwą Krakowski Instytut Technologii. Dziś, Kornblit & Partners, zachowując ciągłość współpracy z klientami, kontynuuje najlepsze praktyki na rynku. Od początku działalności z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów zarówno dla międzynarodowych koncernów, jak i dla dużych i średnich przedsiębiorstw w Polsce i za granicą.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam szybko i skutecznie wspierać potrzeby naszych klientów niezależnie od wielkości firmy i branży, w której działają. Chętnie podejmujemy się zadań trudnych i niestandardowych. Zawsze działamy rzetelnie i dyskretnie.

Nasz zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, obszerną wiedzą i znajomością rynku. Przy wyborze osoby dedykowanej do realizacji zlecenia kierujemy się nie tylko jej wiedzą i znajomością rynku, ale także doświadczeniem w rekrutacji na analogiczne stanowiska. Każdy projekt nadzorowany jest przez jednego konsultanta, który odpowiada za całokształt współpracy z klientem.

Naszą misją jest efektywne wspieranie klientów w procesach związanych z zarządzaniem ludźmi, a miarą naszych sukcesów są sukcesy osiągane przez naszych klientów.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem