Starszy Specjalista ds. Doradztwa Podatkowego

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa ( mazowieckie)
  • Branża: Doradztwo / Konsulting
  • Numer referencyjny: 069/RM/2018
  • Ilość wakatów: 3

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, Międzynarodowej Firmy Consultingowej, poszukujemy kandydatów do Działu Doradztwa Podatkowego na stanowisko
Opis stanowiska:
Profesjonalne doradztwo z obszaru międzynarodowej mobilności pracowników
Profesjonalne doradztwo z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
Doradztwo z systemów wynagrodzeń oraz wszelkich świadczeń pracowniczych

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata
Praktyczna znajomość zagadnień z obszaru podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych
Biegła znajomość języka angielskiego
Mile widziani absolwenci kierunków prawa lub księgowości z uprawnieniami doradcy podatkowego

Oferujemy:

Atrakcyjną pracę w środowisku międzynarodowym skoncentrowanym na rozwój
Możliwość podnoszenia kompetencji i kwalifikacji
Pracę w przyjaznej atmosferze w renomowanej firmie
Bogaty wachlarz świadczeń socjalnych
Elastyczne godziny pracy