Specjalista ds. Sprzedaży/ Lider

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
  • Oferta pojawiła się: 7dni temu
  • Numer referencyjny: 001/RM/2019

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących w branży elektronicznej firm o wieloletniej tradycji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży/Lider

Opis stanowiska:
  • Aktywna i skuteczna sprzedaż produktów elektronicznych w sposób tradycyjny oraz inwestycyjny
  • Pozyskiwanie nowych klientów (w tym inwestorów)  oraz dbanie o relacje z aktywnymi klientami- praca głównie w terenie B2B
  • Badanie konkurencji oraz bieżąca analiza branży elektronicznej- nowe produkty, trendy i standardy, ciekawostki
  • Zarządzanie oddziałem 2- osobowym, w tym  realizacja założonych celów sprzedażowych oddziału

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata, mile widziane w branży elektronicznej lub podobnej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientami, znajomość rynku będzie stanowiło dodatkowy atut
  • Znajomość systemu CRM oraz pakietu Office w stopniu dobrym
  • Prawo jazdy kat. B- gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • Atrakcyjną, samodzielną i odpowiedzialną  pracę pełną wyzwań z możliwością rozwoju i awansu na stanowisko Lidera Sprzedaży
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją i kulturą
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii osiąganej za wyniki wg jasnych i zrozumiałych zasad
  • Istotny udział w budowaniu marki oraz strategii sprzedażowej w firmie będącej liderem na rynku elektroniki
  • Dużą autonomię w doborze narzędzi oraz sposobie realizacji celów sprzedażowych
  • Samochód służbowy, telefon, laptop