Specjalista ds. Płac

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
  • Oferta pojawiła się: 7dni temu
  • Numer referencyjny: 034/SK/2019

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Jeśli dla Ciebie kadry i płace to nie tylko praca, ale również pasja i plan na przyszłość – prześlij swoje CV!

  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych,
  • realizacja świadczeń chorobowych i macierzyńskich,
  • przygotowywanie miesięcznych dekretacji kosztów wynagrodzeń, uzgadnianie sald i pozycji otwartych, rozliczanie rezerw,
  • przygotowywanie raportów i współpraca z instytucjami: ZUS, GUS.

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym, samodzielnym stanowisku – minimum 3 lata,
  • doświadczenie w dużej firmie zatrudniającej powyżej 250 osób,
  • bardzo dobra znajomość programu Płatnik Plus oraz pakietu MS Office – w szczególności MS Excel,
  • biegła znajomość Prawa Pracy, przepisów płacowych, przepisów podatkowych i ZUS,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz znajomość zasad rachunkowości,
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę na czas określony,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • komfortowe środowisko pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.