Specjalista ds. Marketingu ze znajomością programów graficznych

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
  • Numer referencyjny: 077/RM/2018

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących w branży elektronicznej firm, poszukujemy kreatywnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Samodzielne tworzenie akcji marketingowych B2B oraz drogą internetową
  • Budowanie skutecznych i atrakcyjnych działań marketingowych (przygotowywanie materiałów reklamowych, informacji, folderów)
  • Projektowanie graficznie materiałów reklamowych oraz wizerunkowych na potrzeby klienta wewnętrznego
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań dotyczących aktywizacji sprzedaży

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych- Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign, fotografii produktowej - warunek konieczny
  • Wiedza z obszaru Google Analytics oraz wskaźników internetowych CTR, OR, ROI, HTML
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Samodzielność, elastyczność, kreatywność, otwartość

Oferujemy:

  • Atrakcyjną, samodzielną i odpowiedzialną  pracę pełną wyzwań z możliwością rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją i kulturą
  • Istotny udział w budowaniu marki oraz strategii marketingowej w firmie będącej liderem na rynku elektroniki