Specjalista ds. e-marketingu i social media

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
  • Numer referencyjny: 041/JG/2021

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. e- marketingu i Social Media

Zadania:
  • planowanie, opracowywanie i realizacja kampanii online (w tym generowanie pomysłów na kampanie, ustalanie grup docelowych odbiorców  danych kampanii, planowanie kampanii Facebook Ads, Google Ads),
  • bieżące prowadzenie analiz danych i raportów dotyczących prowadzonych kampanii marketingowych – analiza efektywności prowadzonych kampanii, wprowadzanie/rekomendowanie zmian,
  • bieżący monitoring rynku oraz obecności i działań konkurencji w sieci,
  • wsparcie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych,
  • aktualizacja i administracja stron www,
  • tworzenie i aktualizowanie materiałów marketingowych (prezentacje, banery itp.),
  • współpraca z agencjami interaktywnymi w obszarze SEO, SEM,
  • wsparcie przy programach leadowych,
  • opieka nad domenami oraz stronami www,
  • bieżące wsparcie działań marketingowych,
  • pomoc w projektach działu PR i komunikacji.

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia w realizacji podobnych działań,
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnego cyklu życia projektów / kampanii w obszarze marketingu online,
  • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu kampaniami przy wykorzystaniu narzędzi (AdWords, DoubleClick, Facebook PowerEditor, Google Search, Google Analytics, Google Tag Manager),
  • silne zrozumienie obecnych koncepcji, strategii i najlepszych praktyk w zakresie marketingu online szczególnie zagadnień dotyczących sprzedaży i wsparcia sprzedaży przez Internet,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w tym PowerPoint, Word, Excel,
  • znajomość podstaw SEO,
  • umiejętność współpracy z agencją interaktywną,
  • mile widziane umiejętności graficzne czy doświadczenie w obszarze e-commerce.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje:
  • prywatną opiekę medyczną,
  • wsparcie aktywności fizycznej – karta Multisport oraz siłownia w biurze,
  • bilety do kina i teatru,
  • możliwość udziału w programach CSR,
  • bezpłatne lekcje językowe.