Specjalista ds. controllingu

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: okolice Dębicy (podkarpackie)
  • Oferta pojawiła się: 6dni temu
  • Numer referencyjny: 031/EG/2019

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy z branży przemysłu motoryzacyjnego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Controllingu

  • Uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.,
  • Wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji,
  • Wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
  • Współpraca z audytorami i oraz organami kontroli zewnętrznej,
  • Przygotowanie i nadzór nad przeprowadzeniem inwentaryzacji  okresowych i inwentaryzacji rocznej.

Wymagania:

  • ​Wykształcenie wyższe - z zakresu finansów i rachunkowości,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość MS Excel,
  • Bardzo duże umiejętności analityczne,
  • Mile widziana znajomość programu SAP,
  • Doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o uznanej marce w branży przemysłu motoryzacyjnego,
  • Stabilność zatrudnienia i rozwój zawodowy,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność za rezultaty,
  • Pakiet socjalny.