Senior Ekspert ds. Taryfikacji

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
  • Numer referencyjny: 028/MW/2020

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, towarzystwa ubezpieczeniowego wchodzącego w skład międzynarodowej grupy kapitałowej poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

  • Ustalanie taryfy składek ubezpieczeń majątkowych: komunikacyjnych i mieszkaniowych,
  • Opieka nad modelami taryfikacyjnymi i ich bieżąca analiza pod kątem wrażliwości segmentów, optymalizacji i oceny pozycji cenowej,
  • Kalkulacje warunków specjalnych i odstępstw,
  • Monitorowanie i analiza rentowności produktów,
  • Współpraca z zespołem produktowym i sprzedaży przy tworzeniu dokumentacji produktowej i procesie akceptacji produktów,
  • Zaangażowanie w tworzeniu wewnętrznych procedur obsługowych pomiędzy partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Współpraca z zespołem produktowym oraz przedstawicielami sprzedaży przy nowych inicjatywach produktowych.

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze związanym z ustalaniem taryf zdobyte w towarzystwie ubezpieczeniowym (atutem będzie doświadczenie w budowie modeli statystycznych),
  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych (statystyka, ekonometria, matematyka, informatyka, fizyka i pochodne),
  • Ekspercka wiedza w obszarze produktów ubezpieczeniowych majątkowych,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office: w szczególności MS Excel, MS Access,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie SQL, Earnix/Emblem lub/i R/Python,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • Odpowiedzialność za realizowane zadania od początku do końca,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym systemem wynagrodzenia,
  • Pracę w zgranym, doświadczonym zespole oraz kooperację z międzynarodowymi strukturami grupy,
  • Pracę pełną wyzwań – liczymy na twoją pro aktywność i chęć podejmowania nowych inicjatyw,
  • Udział w profesjonalnie przygotowanym onboardingu – programie wdrożeniowym do firmy,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrze uzależnione od twoich potrzeb rozwojowych,
  • Bezpłatne kursy językowe,
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe).