Przedstawiciel Handlowy

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: WARSZAWA (mazowieckie)
  • Numer referencyjny: 039/PKK/2019

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących w branży elektronicznej firm o wieloletniej tradycji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Aktywna i skuteczna sprzedaż systemów elektronicznych w sposób tradycyjny oraz inwestycyjny
  • Pozyskiwanie nowych klientów (w tym inwestorów) oraz dbanie o relacje z klientami - praca głównie w terenie B2B
  • Badanie konkurencji oraz bieżąca analiza branży elektronicznej i uczestnictwo w szkoleniach - nowe produkty, trendy i standardy, ciekawostki
  • Współtworzenie i realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata, mile widziane w branży elektronicznej lub podobnej
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji w handlu w sektorze B2B, znajomość rynku będzie stanowiło dodatkowy atut
  • Znajomość technik sprzedażowych i strategii negocjacyjnych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjną, odpowiedzialną i istotną dla firmy funkcję, pracę pełną wyzwań z możliwością rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją i kulturą
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie - wysoka podstawa+ premia za wyniki
  • Dużą swobodę w doborze narzędzi oraz sposobie realizacji celów sprzedażowych
  • Istotny udział w budowaniu marki oraz strategii sprzedażowej w firmie będącej liderem na rynku elektroniki
  • Samochód służbowy, telefon, laptop