Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Kraków, Tarnów, Rzeszów, Warszawa (inne)
  • Numer referencyjny: 036/PKK/2020

Zakres obowiązków:

Dla naszego klienta, lidera w branży odnawialnych źródeł energii, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych,
  • Przygotowywanie i modyfikowanie dokumentacji technicznej,
  • Analiza inwestycji pod kątem produktywności,
  • Tworzenie rysunków koncepcyjnych zagospodarowania terenów,
  • Doradztwo techniczne,
  • Współpraca z działem ds. wyceny i realizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w obszarze geodezji lub projektowaniu instalacji fotowoltaicznych,
  • Umiejętność pracy projektowej,
  • Podstawowa wiedza administracyjna i legislacyjna dotycząca instalacji,
  • Dobra znajomość programów takich jak Auto CAD, PVSOL, PVSyst,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach branżowych,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.