Operator Produkcji w Dziale Fotowoltaiki

  • Lokalizacja: Kraków, Tarnów, Rzeszów, Poznań, Gniezno, Bydgoszcz, Warszawa (inne)
  • Numer referencyjny: 037/PKK/2020

Zakres obowiązków:

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

  • Weryfikacja surowca pod kątem zgodności i jakości, badanie prób,
  • Planowanie parametrów produkcji i zapewnienie ustalonej wielkości produkcji,
  • Kontrola jakościowa wykonywanych elementów,
  • Obsługa maszyn i urządzeń, zgłaszanie usterek,
  • Znajomość i przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej,
  • Ogólna wiedza techniczna i standardów jakości,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i sumienność.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Przyjazne warunki pracy.