Młodszy Specjalista ds. Kadr

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
  • Oferta pojawiła się: 7dni temu
  • Numer referencyjny: 035/PKK/2019

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Jeśli dla Ciebie kadry i płace to nie tylko praca, ale również pasja i plan na przyszłość – prześlij swoje CV!

  • obsługa kadrowo-administracyjna pracowników,
  • wsparcie zespołu kadr w pracach administracyjnych,
  • wsparcie osób zarządzających jednostkami w zakresie prawa pracy,
  • prowadzenie dokumentów pracowniczych i rozliczanie czasu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy z systemem kadrowo-płacowym,
  • wiedza z zakresu Prawa Pracy, administracji kadrowej, prowadzenia dokumentów pracowniczych, rozliczania czasu pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę na czas określony,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • komfortowe środowisko pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.