Manager ds. komunikacji i social media

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
  • Numer referencyjny: 070/SK/2021

Zakres obowiązków:

Do naszego zespołu poszukujemy Managera ds. komunikacji i social media!

Zakres zadań:
  • przygotowywanie i realizowanie strategii komunikacji naszej firmy z wykorzystaniem różnych kanałów i platform social media oraz narzędzi komunikacji;
  • przygotowanie i dystrybucja materiałów prasowych m.in. artykułów, wywiadów, informacji prasowych;
  • współpraca z portalami i czasopismami branżowymi;
  • rozwijanie obecnych i budowanie nowych kanałów social media;
  • przygotowywanie, edytowanie, publikowanie i udostępnianie treści (w różnych formatach np. posty na blogu, webinary, ebooki, posty w mediach społecznościowych, e-maile, infografiki, podcasty) na platformach społecznościowych LinkedIn, Facebook, blog itp.;
  • moderowanie i budowanie zaangażowania społeczności w social mediach;
  • monitorowanie, analiza i raportowanie prowadzonych działań;
  • śledzenie i znajomość trendów w mediach społecznościowych.

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia w realizacji podobnych działań;
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów w branży HR;
  • umiejętność tworzenia i redagowania ciekawych i angażujących tekstów z uwzględnieniem zasad poprawności językowej;
  • doświadczenie w przygotowywaniu treści z uwzględnieniem wymagań wyszukiwarek internetowych (SEO);
  • posiadanie praktycznej wiedzy w zakresie zagadnień i najnowszych trendów PR, content marketingu, marketingu;
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office;
  • mile widziane umiejętności graficzne;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i korespondencję;
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, rzetelność, terminowość, dbałość o szczegóły, komunikatywność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • możliwość stabilizacji oraz rozwój w merytorycznym, dynamicznym zespole;
  • pracę w biurze w samym centrum Warszawy, blisko stacji metra Świętokrzyska;
  • przyjazną atmosferę pracy.