Lider Działu Sprzedaży

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Kraków (małopolskie)
  • Oferta pojawiła się: 7dni temu
  • Numer referencyjny: 002/RM/2019

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm o wieloletniej tradycji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Dynamiczna sprzedaż produktów przy pomocy różnych kanałów
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o relacje z aktywnymi klientami- B2B
  • Budowanie polityki produktowej oraz tworzenie wizerunku firmy
  • Zarządzanie niewielkim oddziałem, realizacja założonych celów sprzedażowych oddziału

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata w branży przemysłowej, budowlanej lub elektronicznej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientami, znajomość rynku będzie stanowiło dodatkowy atut
  • Znajomość systemu CRM oraz pakietu Office w stopniu dobrym
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Samodzielną i odpowiedzialną  pracę pełną wyzwań
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie- wysoka podstawa+ premia za wyniki
  • Niezależność w doborze narzędzi oraz sposobie realizacji celów sprzedażowych
  • Samochód służbowy, telefon, laptop