Koordynator Zespołu Cross/ Up Sell – Kanał Online

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
  • Numer referencyjny: 059/EG/2018

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta – międzynarodowego banku, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Obowiązki:
  • Tworzenie i realizacja strategii rozwoju sprzedaży w kanałach sprzedaży online (dosprzedaż do istniejącego już portfela klientów indywidualnych)
  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za wynik sprzedażowy produktów i usług oferowanych przez Bank
  • Inicjowanie i wdrażanie pomysłów zwiększających sprzedaż w tym kanale (kampanie cross-sellowe, up-sellowe)
  • Optymalizacja procesów sprzedaży
  • Przygotowywanie wymagań biznesowych pod nowoczesne projekty
  • Monitorowanie efektywności procesów sprzedażowych
  • Analiza rynku, trendów rynkowych i najnowszych rozwiązań

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż w kanałach elektronicznych
  • Bardzo dobra znajomość regulacji ze szczególnym uwzględnieniem PSD2, MIFID2,
  • Bardzo dobra znajomość produktów i usług oferowanych przez Bank
  • Wysokie umiejętności w zakresie analizowania danych i rozwiązywania problemów
  • Umiejętności identyfikacji oczekiwań Klientów i dostosowywania do nich proponowanych rozwiązań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjną, samodzielną i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją i kulturą