Konsultant/ka ds. Rekrutacji

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
  • Numer referencyjny: 029/SK/2021

Zakres obowiązków:

Chcesz pracować w zgranym i pracowitym zespole doświadczonych headhunterów?
Świetnie się składa – w ramach rozwoju naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na powyższym stanowisku:
  • odpowiedzialność za realizowane projekty rekrutacyjne i doradcze (research, rekomendacja kandydatów, pisanie raportów, uzupełnianie bazy, prowadzenie dokumentacji procesu, aktualizowanie informacji z przebiegu procesu, sprawdzanie referencji)
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu
  • dbanie o zapewnienie informacji kandydatom uczestniczącym w procesach (informacja o etapie procesu rekrutacji, informacje o dalszym udziale w procesie rekrutacji, podziękowanie za udział w procesie, follow-up, zapewnienie kandydatom komfortu kontaktu, m.in. poprzez działanie zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego konsultanta: min. 2 lata (dowolne branże)
  • znajomość zasad funkcjonowania dużych firm (struktury, ścieżki raportowania, współpraca) – w celu zapewnienia klientom optymalnego wsparcia w zakresie świadczonych usług
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie
  • doświadczenie w obsłudze klienta (wsparcie merytoryczne, raportowanie w trakcie procesu)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • chęć rozwoju, uczenia się
  • zdolności prezentacyjne
  • kreatywność
  • ukierunkowanie na zawieranie długofalowych relacji
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point); mile widziane doświadczenie w pracy z programami informatycznymi wspierającymi procesy rekrutacyjne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1), znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość stabilizacji oraz rozwój w merytorycznym, dynamicznym zespole
  • pracę w samym centrum Warszawy blisko stacji metra Świętokrzyska
  • przyjazną atmosferę pracy