Konsultant/ Konsultantka 360°

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
  • Numer referencyjny: 040/SK/2020

Zakres obowiązków:

W ramach dynamicznego rozwoju firmy, poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:
  • Nawiązywanie relacji z nowymi klientami;
  • Monitoring rynku;
  • Sprzedaż usług;
  • Ścisła współpraca z klientami na każdym etapie procesu (nawiązywanie kontaktu, ustalanie zasad współpracy, współtworzenie opisu stanowiska);
  • Odpowiedzialność za realizowane projekty rekrutacyjne i doradcze (koordynowanie przebiegu procesu researchu, rekomendacja kandydatów, dokumentacja, aktualizowanie informacji z przebiegu procesu, sprawdzenie referencji);
  • Współpraca z researcherami i konsultantami;
  • Dbanie o zapewnienie informacji kandydatom uczestniczącym w procesach (informacja o etapie procesu rekrutacji, informacje o dalszym udziale w procesie rekrutacji, podziękowanie za udział w procesie, follow-up, zapewnienie kandydatom komfortu kontaktu, m.in. poprzez działanie zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego konsultanta: min. 2 lata;
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie usług doradczych (m.in.: rekrutacja, Outplacement, AC/DC, opisy stanowisk pracy, oceny pracownicze);
  • Znajomość zasad funkcjonowania dużych firm (struktury, ścieżki raportowania, współpraca) – w celu zapewnienia klientom optymalnego wsparcia w zakresie świadczonych usług;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie;
  • Doświadczenie w kompleksowej obsłudze klienta (nawiązanie kontaktu, negocjacje, wsparcie merytoryczne, raportowanie w trakcie procesu);
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Chęć rozwoju, uczenia się;
  • Zdolności negocjacyjne i sprzedażowe;
  • Kreatywność;
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z programami informatycznymi wspierającymi procesy rekrutacyjne.

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwość stabilizacji oraz rozwój w merytorycznym, dynamicznym zespole.