Kierownik Projektów Fotowoltaicznych

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa, Legnica, Wrocław, Opole (inne)
  • Numer referencyjny: 034/PKK/2020

Zakres obowiązków:

Dla naszego klienta, lidera w branży odnawialnych źródeł energii, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

  • Nadzór i organizacja pracy podległego zespołu,
  • Odpowiedzialność za jakościową i terminową realizację harmonogramów inwestycji,
  • Kosztorysowanie inwestycji i realizacja przyjętych budżetów,
  • Ocena potencjału i ryzyk związanych z zarządzanymi projektami,
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • Udział w spotkaniach projektowych,
  • Analiza pod kątem optymalizacji procesów realizacji i kosztów wykonania,
  • Budowanie relacji biznesowych, aktywny udział w pozyskiwaniu inwestycji,
  • Współpraca z innymi działami firmy, wsparcie merytoryczne.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i pracami projektowymi,
  • Umiejętność kosztorysowania inwestycji,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Ugruntowana wiedza administracyjna i legislacyjna dotycząca inwestycji,
  • Ogólna wiedza techniczno-budowlana i standardów jakości,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B czynne.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Nowoczesne narzędzia pracy oraz udział w szkoleniach branżowych,
  • Pracę przy ciekawych projektach,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole.