Key Account Manager

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
  • Numer referencyjny: 026/MW/2020

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, insurtech’u działającego w środowisku międzynarodowym, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

  • Budowa i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi zarówno w Polsce, jak i w środowisku międzynarodowym,
  • Badanie potrzeb partnerów biznesowych, eksperckie doradztwo i dostarczanie dopasowanych rozwiązań,
  • Utrzymanie i rozbudowa portfela klientów,
  • Opracowanie założeń i rozwiązań produktowych dla klientów,
  • Nadzór nad zapewnieniem odpowiedniej opieki nad klientem ze strony innych działów spółki,
  • Realizacja założeń sprzedażowych wraz z odpowiedzialnością za wynik,
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji,
  • Negocjacje warunków handlowych oraz przygotowanie dokumentacji,
  • Analiza rynku, wychodzenie z nowymi inicjatywami,
  • Raportowanie wyników,
  • Udział w projektach ogólnofirmowych.

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży usług w segmencie klientów biznesowych zdobyte w branży ubezpieczeniowej, assistance, bankowej lub nowych technologii,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny ze względu na współpracę z klientami międzynarodowymi),
  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji biznesowych wraz z przygotowaniem niezbędnych dokumentów,
  • Rozwinięte zdolności analityczne, komunikacji i negocjacji,
  • Chęć pracy w bardzo dynamicznym środowisku biznesowym,
  • Samodzielność w działaniu i podejmowanie inicjatyw wraz z ich wdrożeniem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus system bonusowy,
  • Gwarancję pracy w języku obcym,
  • Pracę pełną wyzwań – liczymy na twoją pro aktywność i chęć podejmowania nowych inicjatyw,
  • Udział w profesjonalnie przygotowanym onboardingu – programie wdrożeniowym do firmy,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrze uzależnione od twoich potrzeb rozwojowych,
  • Spotkania integracyjne i atmosferę ukierunkowaną na działanie,
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa),
  • Biuro w centrum miasta.