Junior E-commerce Specialist ze znajomością języka niemieckiego

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Łodź (łódzkie)
  • Numer referencyjny: 011/ARK/2019

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, firmy z obszaru e-marketingu, będącą nowoczesną platformą zakupową, poszukujemy kreatywnych i ambitnych osób na stanowisko

Opis stanowiska:
  • Aktywna analiza rynku e-commerce na rynku niemieckim
  • Poszukiwanie i identyfikacja istotnych platform e-commerce do współpracy
  • Bieżący nadzór kont na platformach zewnętrznych
  • Tłumaczenie i wystawianie wraz z opisem produktów na platformę

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym- warunek konieczny
  • Doświadczenie w branży e-commerce lub e-marketing
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Wysoka skuteczność i determinacja
  • Znajomość rynku niemieckiego e-commerce będzie stanowiło dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę pełną wyzwań na samodzielnym i bardzo rozwojowym stanowisku
  • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na współpracy i zaufaniu
  • Swobodę w podejmowaniu działań sprzedażowych zgodnych z polityką firmy