HR Business Partner

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
  • Numer referencyjny: 038/SK/2020

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

  • Kompleksowe wsparcie HR i doradztwo personalne w zakresie polityk, procesów i prawa pracy w dedykowanym obszarze biznesowym,
  • Identyfikacja potrzeb klientów wewnętrznych w zakresie HR, przygotowywanie propozycji rozwiązań wspierających jednostki biznesowe,
  • Wsparcie managerów w realizacji procesów personalnych w obszarach: rekrutacji, rozwoju pracowników, wynagrodzeń, premii oraz benefitów,
  • Współtworzenie planów sukcesji, planów działań rozwojowych dla kluczowych talentów w organizacji,
  • Wsparcie kadry zarządzającej w realizacji celów biznesowych poprzez proponowanie rozwiązań HR-owych,
  • Projektowanie, tworzenie i koordynowanie rozwiązań, narzędzi oraz projektów HR-owych wspierających zwiększanie motywacji, budujących zaangażowanie oraz promujących oczekiwane postawy i zachowania wśród pracowników,
  • Wsparcie procesów zmiany oraz polepszanie komunikacji w ramach dedykowanego obszaru biznesowego.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - Generalisty HR, HRBP lub pokrewnym w dużej, złożonej organizacji o rozproszonej strukturze (mile widziane: w banku, towarzystwie ubezpieczeniowym),
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie),
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz nastawienie na klienta wewnętrznego,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji na wszystkich szczeblach organizacji,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rekomendacji zmian,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą,
  • Samodzielność, umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  • Dobra znajomości środowiska MS Office,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Czynne prawo jazdy kat. B, gotowość do podróżowania zgodnie z wymaganiami charakterystycznymi dla dedykowanego obszaru biznesowego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym systemem wynagrodzenia,
  • Pracę w zgranym, doświadczonym zespole oraz kooperację z międzynarodowymi strukturami Grupy,
  • Pracę pełną wyzwań – liczymy na twoją pro aktywność i chęć podejmowania nowych inicjatyw,
  • Udział w profesjonalnie przygotowanym onboardingu – programie wdrożeniowym do firmy,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrze uzależnione od twoich potrzeb rozwojowych,
  • Bezpłatne kursy językowe,
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe).