Główny Księgowy

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)
  • Numer referencyjny: 017/PKK/2019

Zakres obowiązków:

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy z obszaru IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główna/y Księgowa/y

Zadania:
  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z Ustawą o Rachunkowości i Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej
  • współpraca z działem controllingu i handlowym,
  • motywowanie, szkolenie i rozwój kilkuosobowego zespołu,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów okresowych,
  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji dotyczących nowych regulacji i ich stosowanie,
  • reprezentowanie spółki przed instytucjami zewnętrznymi, klientami i dostawcami,
  • wprowadzanie nowych procedur, narzędzi i automatyzacji systemów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Rachunkowość, Finanse, Ekonomia),
  • min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku, atutem będzie doświadczenie w międzynarodowej firmie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w tym terminologii finansowej,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz polskiego prawa podatkowego,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność koordynowania pracy zespołu,
  • zdolności analityczne, znajomość narzędzi i nowych technologii,
  • dobra znajomość oprogramowania MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość programów Enova i Saldeo.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze,
  • nowoczesne narzędzia do pracy,
  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport,
  • współfinansowane programy kształcenia,
  • możliwość rozwoju w strukturach wewnętrznych firmy,
  • okresowe podwyżki za wyniki.