Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa, Poznań, Gniezno, Bydgoszcz (inne)
  • Numer referencyjny: 035/PKK/2020

Zakres obowiązków:

Dla naszego klienta, lidera w branży odnawialnych źródeł energii, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

  • Nawiązywanie relacji z klientami B2B i B2C,
  • Realizacja planów sprzedaży,
  • Doradztwo techniczne w doborze najlepszych rozwiązań spełniających oczekiwania klienta,
  • Monitorowanie rynku i identyfikowanie potencjału inwestycji,
  • Regularne raportowanie z realizacji zadań,
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym i innymi działami firmy,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B czynne,
  • Znajomość lub gotowość do zdobycia wiedzy z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i rzetelność w realizacji zadań,
  • Wysoki poziom kultury osobistej,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach branżowych,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.