Doradca Techniczno- Handlowy

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Katowice (śląskie)
  • Oferta pojawiła się: 7dni temu
  • Numer referencyjny: 003/RM/2019

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm o wieloletniej tradycji, poszukujemy miłośników majsterkowania i elektroniki na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Profesjonalne doradztwo z obszaru sprzętu i odpowiednio dobranych rozwiązań technologicznych
  • Obsługa, doradztwo oraz badanie potrzeb klientów
  • Budowanie polityki produktowej oraz aktywny udział w tworzeniu wizerunku firmy
  • Profesjonalne przygotowywanie ofert oraz dokumentacji niezbędnej do sprzedaży

Wymagania:

  • Znajomość obszaru urządzeń sieciowych, elementów elektroniki, foto-optyki oraz konfiguracji sieci TCP/IP- warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata w branży przemysłowej, budowlanej lub elektronicznej
  • Wykształcenie średnie techniczne (elektryczne)
  • Znajomość pakietu Office w stopniu dobrym
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą i rozwojową pracę w gronie doświadczonego zespołu
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie- wysoka podstawa+ premia za wyniki
  • Wysoką autonomię w doborze narzędzi oraz sposobie realizacji celów sprzedażowych
  • Atmosferę pracy opartą na wsparciu i zaufaniu