Doradca Klienta Biznesowego

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
  • Numer referencyjny: 057/SK_PKK/2019

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

  • współpraca i rozwijanie relacji z obecnymi klientami biznesowymi Banku,
  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu mikro i małych przedsiębiorstw,
  • sprzedaż produktów dla firm,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla firm oraz w pozyskiwaniu klienta,
  • znajomość produktów bankowych kierowanych do klienta biznesowego,
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem firmy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • komfortowe środowisko pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.