Corporate Dealer

  • Lokalizacja: Poznań lub Szczecin (Wielkopolskie i Zachodniopomorskie)
  • Numer referencyjny: 048/SK/2019

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

realizacja planów w zakresie sprzedaży produktów skarbowych i pozyskiwania nowych klientów,
budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami z segmentu Bankowości Korporacyjnej,
prowadzenie prezentacji, negocjowanie umów i warunków transakcji z klientami w zakresie instrumentów finansowych,
przygotowywanie ofert i strukturyzowanie transakcji,
ścisła współpraca z Departamentami Ryzyka, Prawnym i Bankowości Korporacyjnej.

Wymagania:

doświadczenie w sprzedaży produktów bankowości korporacyjnej – minimum 2 lata,
znajomość produktów kredytowych i skarbowych (w szczególności instrumenty zabezpieczenia ryzyka stopy procentowej i ryzyka walutowego),
umiejętność negocjacji i prowadzenia profesjonalnych prezentacji handlowych,
proaktywność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu,
nastawienie na realizację celów biznesowych,
wykształcenie wyższe - finanse, ekonomia, marketing, prawo,
dobra znajomość języka angielskiego,
prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
umowę o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego,
komfortowe środowisko pracy,
atrakcyjny pakiet socjalny.