Contact Center Supervisor

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Łódź (łódzkie)
  • Numer referencyjny: 014/ARK/2019

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, firmy z obszaru e-commerce, będącej nowoczesną platformą zakupową, poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • nadzorowanie zespołu obsługi Klientów we wszystkich kanałach obsługi (maile, telefony, czat) i nadzór nad realizacją zamówień i reklamacji,
  • przygotowywanie grafików pracy,
  • monitorowanie czasu i efektów pracy pracowników,
  • monitorowanie jakości prowadzonych rozmów telefonicznych (odsłuchiwanie, coaching pracowników) i korespondencji,
  • przygotowywanie skryptów rozmów dla pracowników w oparciu o tematy poruszane we wszystkich kanałach obsługi,
  • budowanie pozytywnych relacji w zespole i motywowanie pracowników.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Contact Center,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne,
  • nastawienie na jakość i utrzymywanie standardów,
  • wysoka skuteczność, determinacja i zorientowanie na cele,
  • umiejętność zarządzania zespołem, motywowania i rozwoju członków zespołu,
  • otwartość na dzielenie się wiedzą.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań, ciekawych inicjatyw oraz ambitnych celów do realizacji,
  • miłą, przyjazną atmosferę opartą na współpracy i zaufaniu,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia powiązane z osiąganymi wynikami.