Call Centre Supervisor

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Łódź (łódzkie)
  • Numer referencyjny: 064/MM/2019

Zakres obowiązków:

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko Call Center Supervisor.

Główne zadania:
- nadzorowanie zespołu obsługi Klientów we wszystkich kanałach obsługi (maile, telefony czat), nadzór nad realizacją zamówień i obsługa reklamacji
- przygotowywanie grafików pracy
- monitorowanie czasu i efektów pracy pracowników
- monitorowanie jakości prowadzonych rozmów telefonicznych i korespondencji @
- przygotowywanie skryptów rozmów dla pracowników w oparciu o tematy poruszane we wszystkich kanałach obsługi
- nadzór nad zakładaniem rachunków bankowych w ramach promocji

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku - 1 -2 lata
- umiejętność zarządzania pracą zespołu
- gotowość do dzielenia się wiedzą
- chęć rozwoju zawodowego
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie
- premię kwartalną uzależnioną od wyników
- możliwości rozwoju zawodowego