Sales Manager w branży automotive

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
  • Numer referencyjny: 032/AW/2018

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z obecnymi klientami firmy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów – nawiązywanie relacji i skuteczne finalizowanie procesów sprzedażowych,
  • Planowanie, realizowanie i kontrolowanie wyników projektów związanych z klientami firmy,
  • Budowanie wiedzy na temat branży wśród pracowników firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w firmie produkującej części, podzespoły i komponenty wykorzystywane w sektorze automotive
  • Bardzo dobra znajomość branży – produkcja maszyn, produkcja części do pojazdów,
  • Szeroka wiedza w zakresie kluczowych zagadnień i procesów branżowych,
  • Znajomość przedsiębiorstw w branży – producentów, dostawców, klientów docelowych,
  • Umiejętność pozyskiwania klientów,
  • Doświadczenie w sprzedaży w segmencie korporacyjnym,
  • Silna orientacja na realizację założonych celów,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjną, samodzielną i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją i kulturą organizacyjną.