Business Developer

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
  • Numer referencyjny: 041/SK/2020

Zakres obowiązków:

W ramach rozwoju firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

  • jest to doskonała oferta dla osób posiadających doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach na szczeblu general manager lub na podobnej pozycji,
  • dla osób współpracujących z zarządami lub działami HR w różnych firmach,
  • były zaangażowane w sprzedaż,
  • mają minimum 10 lat doświadczenia zawodowego i rozległe kontakty biznesowe,
  • są energiczne i chętne do podejmowania nowych wyzwań.

W proponowanym przez nas modelu Partner jest zaangażowany w akwizycję w obszarze dużych firm i instytucji międzynarodowych.

Odpowiada za rozwój biznesu, korzystając z synergii płynącej ze współpracy z centralą Kornblit & Partners. Realizacja zleceń odbywa się w centrali, Partner ma funkcję koordynującą.

Zaletami propozycji jest bardzo duża samodzielność Business Developera, brak ograniczeń dotyczących terytorium działania.