Business Developer

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Warszawa ( mazowieckie)
  • Branża:
  • Oferta pojawiła się: 7dni temu
  • Numer referencyjny: 074/JK/2018
  • Firma: Kornblit & Partners
  • Ilość wakatów: 1

Zakres obowiązków:

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko BUSINESS DEVELOPER

W proponowanym przez nas modelu Business Developer jest zaangażowany w akwizycję w obszarze dużych firm i instytucji międzynarodowych.

Odpowiada za rozwój biznesu, korzystając z synergii płynącej ze współpracy z centralą firmy. Realizacja zleceń odbywa się w centrali, Business Developer ma funkcję koordynującą.

Zaletami propozycji jest bardzo duża samodzielność Business Developera, brak ograniczeń dotyczących terytorium działania, home office z pełnym wsparciem centrali stanowiącej zaplecze administracyjne, płaska hierarchia.

Wymagania:

jest to doskonała oferta dla osób posiadających doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach na szczeblu general manager lub na podobnej pozycji,
były zaangażowane w sprzedaż,
mają minimum 20 lat doświadczenia zawodowego i rozległe kontakty biznesowe,
energiczne i chętne do podejmowania nowych wyzwań.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV (bez zdjęcia) na adres cit@search.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.