Analityk Biznesowy Bankowości Korporacyjnej

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)
  • Numer referencyjny: 054/PKK/2019

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej instytucji finansowej poszukujemy osób na stanowisko:

Analityk Biznesowy Klienta Korporacyjnego

Opis Stanowiska:

Przeprowadzanie analizy zdolności kredytowej Klienta korporacyjnego,
Udział w spotkaniach z Klientami w celu pomocy w strukturyzowaniu transakcji,
Kompleksowe sporządzanie dokumentacji kredytowej,
Wspieranie realizacji celów w zakresie wzrostu portfela kredytowego,
Monitorowanie sytuacji portfela kredytowego, przygotowywanie raportów kwartalnych,
Współpraca z Doradcami Klienta Korporacyjnego i innymi jednostkami Banku, zapewniając sprawność procesu i ciągłość komunikacji.

Wymagania:

2 letnie doświadczenie w analizie kredytowej Klientów korporacyjnych,
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę klienta międzynarodowego i sporządzanie rekomendacji,
Doświadczenie w strukturyzowaniu transakcji dla pojedynczego kredytobiorcy jak i Grupy Kapitałowej,
Wiedza w zakresie sytuacji rynkowej umożliwiająca merytoryczną negocjację z Klientem,
Zdolności analityczne i skrupulatność.

Oferujemy:

Indywidualną ścieżkę rozwoju w strukturach Banku,
Możliwość pracy zdalnej,
Bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.