Nasze wartości

2017-03-28

Specyfika działania firmy doradztwa personalnego wymaga zachowania wysokich standardów pracy oraz wytyczenia jasnych reguł współpracy z partnerami. W naszych działaniach kierujemy się nie tylko etyką zawodową, ale przede wszystkim trzema, najistotniejszymi w naszej branży wartościami:

Szacunek
Obdarzamy nim obie strony procesu rekrutacyjnego. Klientom pokazujemy nasze zaangażowanie w projekt i dajemy gwarancję, że prezentacja oferty wybranym kandydatom objęta jest najwyższym stopniem dyskrecji. Natomiast wszystkim kandydatom uczestniczącym w projekcie zapewniamy obiektywną ocenę ich kompetencji i doświadczenia, prowadzącą do podjęcia optymalnej decyzji dotyczącej drogi rozwoju.

Rzetelność
Wierzymy, że każde zlecenie zakończymy sukcesem. Zobowiązujemy się do podjęcia wszelkich działań zmierzających do terminowego
i sumiennego wykonania powierzonych zadań. Nasza konsekwencja daje gwarancję skuteczności.

Profesjonalizm
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, projektując proces poszukiwań w odpowiedzi na wymagania klienta, specyfikę stanowiska i sytuację rynkową. W ten sposób możemy oferować rozwiązania szyte na miarę dla każdego klienta. Ponadto wszelkie informacje powierzone nam przez klientów i uzyskane od kandydatów traktujemy z najwyższą poufnością.

Jesteśmy przekonani, że praca w oparciu o powyższe wartości pozwala spełnić zarówno oczekiwania naszych klientów, jak i kandydatów. 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem