Kim Jesteśmy

2017-03-28

Krakowski Instytut Technologii jest firmą doradztwa personalnego działającą na polskim rynku od 1999 roku. Z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 3000 kluczowych projektów zarówno dla międzynarodowych koncernów, jak i dla dużych i średnich przedsiębiorstw w Polsce i za granicą.

Specjalizujemy się w realizacji projektów HR dla naszych partnerów biznesowych m.in.: z branży finansowej, produkcyjnej, FMCG, IT,
oraz farmaceutycznej.

Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej, outplacementu, audytu personalnego i interim managementu.

Dobieramy najlepszych kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie. Metodologia naszej pracy polega przede wszystkim na poszukiwaniach bezpośrednich. Dzięki znajomości rynku, jego specyfiki i na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń, w krótkim czasie docieramy do kandydatów spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasza baza zawiera ponad 100 000 zawodowych życiorysów kandydatów.

Indywidualne podejście do każdego projektu pozwala nam szybko i skutecznie wspierać potrzeby naszych klientów niezależnie od wielkości firmy i branży, w której działają. Chętnie podejmujemy się zadań trudnych i niestandardowych. Zawsze działamy rzetelnie i dyskretnie.

Naszą misją jest efektywne wspieranie klientów w procesach związanych z zarządzaniem personelem, a miarą naszych sukcesów są sukcesy osiągane przez naszych klientów.

 

Krakowski Instytut Technologii Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 2, lok. 81, 00-131 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego  pod nr KRS 0000096031, o opłaconym kapitale zakładowym w wysokości PLN 50.000,00, o numerze NIP: 676-21-00-424, numerze Regon: 351608480.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem